Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najdoskonalsze sposoby na powiększanie ust! O dużych ustach marzy wszystka osoba. Bynajmniej nie wszystkie natura obdarzyła tak pospolitymi i ciężkimi ustami, którymi pewno się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd też szukamy sposobów, aby zaznaczyć to, co dała nam matka matura. Dzisiaj można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To niewątpliwie doskonalsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dzisiaj dobrze znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować czysty i dobry styl. To dzięki niej możemy „zatrzymać czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd albo same naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Jeszcze w przypadku ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej wypowiada się częściej o modelowaniu ust, jakie może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w trybach na powiększanie ust budowanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii popularnej jest zatem, że możemy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten idzie w prosty sposób wymodelować usta i zdecydowanie je wypełnić, przez co poprawie ulega nie tylko ich model czy wielkość, lecz też koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem braku jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust natomiast ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak prezentujący w postaci kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wzoru i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej jest znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat podawany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu ogranicza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W skutku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Skoro tak się zdarzy, to stanowi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To kolejna droga na zwiększenie ust, która dodatkowo liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem jednak efekty duże są dopiero po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Dlatego jeżeli zależy Ciż na bliskim efekcie, kwas hialuronowy daje się być trafniejszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną alternatywą dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest nasz tłuszcz pacjentki lub też kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg uważa się za bezpieczny.

Jak że, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli szuka o powiększanie ust. Co więcej, zabiegi te korzystają coraz większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments